
Save the date – wij kijken uit naar Carlos Torano en Gurkha Cigars!
Deelname aan het event alleen middels opgave en voorafgaande betaling van de deelnamekosten. E-mail: info@whiskycigarsalon.com of in de winkel.
Rekening: Sparkasse Westmünsterland, Kontoinhaber Johannes Hilderink, IBAN: DE69 4015 4530 0036 0795 15.
Rekening: Rabobank t.n.v. J. Hilderink, IBAN: NL28RABO0316455261
U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie